Ana Sayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Okyanus Yayıncılık olarak ilköğretim, SBS, ortaöğretim, YGS ve LYS yayın setleriyle huzurlarınızdayız. Üstelik tüm konu anlatımlı kitaplarımızı www.akilliogretim.com da "İNTERAKTİF Z-KİTAP" olarak sizlere sunuyoruz.

İNTERAKTİF Z-KİTAP'larla ilgili;

“İnteraktif Z-Kitaplar” standart bilgisayarlara uyarlama çalışmaları yapılıyor. Akıllı Tahta Sistemi'ne, projeksiyonlu sistemlere uygundur.

"İnteraktif Z-kitap" size animasyonlarla, simülasyonlarla, videolarla, seslendirmelerle, fotoğraflarla, haritalarla, grafiklerle, tablolarla, zenginleştirilmiş etkileşimli konu anlatımı ve ölçme- değerlendirme uygulamaları sunuyor.

Ayrıca öğretmenlerimizin sınıfta kullanımı için tüm konu anlatımlı kitaplarımızı sayfa sayfa "sunum" haline getirdik.

"Sunum"larda kitapların içeriği özlü olarak yer almaktadır. Sınıftaki tüm öğrenciler rahat görsün diye sunumlarda 22 punto kullandık.

Bilginiz üzere hem MEB’in yeni öğretim programlarında hem de SBS ve YGS-LYS ‘de sırlar ayrıntılarda gizli. Bunun için yayınlarımız yeni sistemin tüm ayrıntılarını önemsiyor.

Okyanus ilköğretim yayınlarımız yapılandırmacı yaklaşıma dayalı olarak ve SBS’deki yeni tarz sorular dikkate alınarak hazırlanmıştır. İlköğretimde mevcut yayınlarımız titiz bir biçimde redaksiyona tabi tutulmuştur.

Okyanus Yayıncılık olarak “kurumsal memnuniyet” öncelikli hedefimizdir. Bu çerçevede;

  • Yayınlarımızın nitelik açısından yetkin olması için gereken her şeyi yapmaktayız.
  • Yayınlarımızın nicelik açısından eksiksiz ve fazlasız olması önemsemekteyiz.
  • Yayınlarımızın katalogda belirtilen takvime uygun olarak kurumlara teslimatını sağlayabilmek için gerekli ön hazırlıkları yapmaktayız.
  • Yayınlarımızın ekonomik açıdan avantajlı olmasına özen göstermekteyiz.
  • Yayınlarımızın ulusal medyaya reklam çalışmalarına özel önem vermekteyiz.

Birlikte çalıştığımız kurumlarla işbirliğinin ötesinde “kader birliği” yaptığımızı düşünüyoruz. Çalışmalarımızı “kader birliği” ilkesine uygun bir şekilde sürdürüyoruz.

İlköğretim ve ortaöğretim yardımcı ders kitapları, soru bankaları ve yaprak test setlerimiz için (www.okyanusokulkitap.com), İnteraktif Z-Kitaplarımız ve akıllı tahta sunumları için (www.akilliogretim.com), Okyanus KPSS yayınlarımız için (www.okyanusakademi.com) ilgili web sitelerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yayınlarımızla ilgili güncel gelişmeleri web sitelerimizden (www.okyanusyayincilik.com) (www.unluyayinlari.com) takip edebilirsiniz.

Katalog bir yol haritası olarak hazırlanmaktadır. Akademik çalışmalar sürecinde yol haritasında revizyon ihtiyacı doğabilmektedir. Bu nedenle konu dağılım çizelgelerinde ve sayfa sayılarında ufak tefek değişiklikler olabilir.

Umutlu ve keyifli bir eğitim dönemi dileğiyle.